Wybór czarnych baterii jest dziś naprawdę spory. Praktycznie każdy większy producent armatury posiada serię w takim właśnie kolorze. Oczywiście wśród tych, które znajdują się na rynku, są modele gorszej i lepszej jakości. Jednymi z tych, które uznawane są za najlepsze a także i ciekawe wizualnie są czarne baterie Tres.

Baterie łazienkowe lepsze od innych!

Baterie łazienkowe powinny nie tylko dobrze wyglądać, ale także i przede wszystkim optymalnie spełniać swoje funkcje. Idealnie, jeśli posiadają dodatkowe funkcje, które mają realny wpływ na komfort ich użytkowania.

A także mają przełożenie na zmniejszenie zużycia wody. Baterie Tres zazwyczaj prócz podstawowego wyposażenia posiadają funkcję, która zabezpiecza użytkowników przed możliwością poparzenia się w zetknięciu ze zbyt gorącą wodą. Opcja ta umożliwia ustalenia maksymalnego otwarcia dla gorącej wody. Samodzielnie można dopasować temperaturę i ilość wypływającej wody do własnych preferencji.

Baterie Tres posiadają też specjalne systemy, które odpowiedzialne są za zmniejszenie poboru energii. Z baterii bowiem w pierwszej kolejności wypływa woda zimna. Wiele z modeli na końcu wylewki posiada specjalne aeratory, które odpowiedzialne są za napowietrzanie wypływającej wody. Niektóre posiadają obrotową wylewkę, która to ułatwia wiele czynności, nie tylko w kuchni, ale i w łazience.

bateria łazienkowa

Baterie czarne z chromem

Baterie nie muszą być tylko czarne. Jak się okazuje mogą być połączeniem chromu z czernią. To właśnie one prezentują się idealnie i nadają się do praktycznie każdej aranżacji wnętrza. Chrom uznawany jest za bardziej praktyczny i taki, na którym szybko nie widać nieestetycznych zacieków. Dlatego zazwyczaj to on znajduje się na uchwycie.

Reszta baterii jest czarna. Takie połączenie nie tylko wygląda ciekawie, ale i jest po prostu praktyczne. Być może baterie łazienkowe Tres są droższe, niż inne modele, jednak ich jakość sprawia, że spełniają dobrze swoje funkcje przez wiele lat, co szczególnie w łazience, której nie remontuje się zbyt często ma spore znaczenie.