Kabiny prysznicowe Radaway

Kabiny prysznicowe Radaway są jednymi z najlepszych, jakie dostępne są na rynku. Radaway jest polskim producentem, który na rynku znajduje się od kilkunastu lat. Przez te wszystkie lata, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wysokojakościowym materiałom kabiny Radaway nalezą do jednych z najczęściej wybieranych. Warto wspomnieć o tym, że w ofercie producenta znajdują się nie tylko modele standardowe, klasyczne, ale także i takie które dopasowane są do potrzeb aranżacyjnych. Można bowiem zamówić kabinę, która będzie idealnie wpasowana do łazienek znajdujących się poddaszy, ze skosami a także i takich, które mają mieć ściankę działową czy być połączone z wanną.

Kabiny prysznicowe Radaway w Najlepszych cenach!

Kabiny prysznicowe Radaway dostępne są w różnych przedziałach cenowych, wszystko uzależnione jest od wybranego modelu, a także od tego z jakiego szkła zostały wykonane. Do tych, które cieszą się sporym zainteresowaniem zaliczyć można kabiny z czarnymi profilami. To właśnie one, będą nadawały się idealnie do współczesnych wnętrz. Tym co wyróżnia kabiny marki Radaway jest to, że można dzięki dostępnym opcjom, takim jak chociażby grawer na szkle, stworzyć można model na miarę swoich potrzeb, który będzie inny niż wszystkie.

Sklep z produktami Radaway – https://www.nanolazienki.pl/Radaway-p150/Kabiny-prysznicowe-c14

Kabiny Radaway produkowane za zamówienie

Kabiny Radaway są produktami innymi niż wszystkie. To właśnie one wybierane są do łazienek, które nie są typowe. Istnieje możliwość dobrania ich do każdego wnętrza. Można też zamówić oryginalny grawer na szkle. Wybierać można ze wzorów, które udostępnione zostały przez producenta, a także i przesłać własne zdjęcie wysokiej jakości, które zostanie wygrawerowane na szkle. Sam grawer nie ma wpływu na jakość kabiny. Wszystkie powłoki ochronne znajdują się bowiem w części wewnętrznej a grawer robiony jest na zewnątrz. Dzięki tej opcji można w swojej łazience mieć oryginalne i niepowtarzalne produkty.

Sprawdź nasz cennik kabin Radaway

Kabiny Radaway dostępne są w wielu przedziałach cenowych. Wszystko uzależnione jest od wybranego modelu a także i od zastosowanych technologii. Cena zależna jest też od profili. Te, najnowsze są czarne i ze względu na to cena ich jest wyższa. Cena zależna jest też od tego, czy szyba pokryta jest tyko specjalną ochronną powłoką, czy jest to szkło zmodyfikowane specjalnie podczas procesu produkcji.